Reply on: SHORTY #22689:
Ak to tak bude, myslis si, ze DPMK zabezpeci pri Klastore straznu sluzbu, aby nahodou rano neboli vozy pomalovane blbymi sprejermi ? ...ja tomu neverim... jedine, co prinesie odstavovanie vozov pri klastore, budu posprejovane vozy a mozno porozbijane skla.. a toto ma desi
pretoze ta prva bude od NO cuvat celu cestu na loky ?

*SOLARIS* maniak
info: Furčan