Reply on: eMareq #2258:
aj ja mám tú brožúrku - tiež je tam linka W a pri L22 je celodenne 21L23 - je v poriadku
L29 tak ako si popísal - teda chybne
ďalej nezisťujem, lebo by ma asi porazilo z takej fušerskej práce


Doteraz som chodil s L9, ak som chcel rýchlejšie, tak s L13 alebo 27.
Sarko
Tak sa nám 1018 zviditeľnil už aj na fotografii
Pre nekošičanov odporúčam všimnúť si trolejové vedenie nad neexistujúcim koľajovým smerom. Toto trolejové vedenie si ešte "pamätá" električkovú trať na Stromovú ul., kde do poslednej chvíle premávala električková linka R2.