Tak stretko je úspešne za nami. Strávili v reštaurácii na Mlynskej ulici.
Zúčastnili sa: Sarko, SHORTY, eMareq, Furčan, *SOLARIS* maniak, IC506, Peter523 3001, 3211, tbus, 1018, Isidor, Pivix s priateľkou, VILL, NODES, Irisb a jeden MHD nadšenec.
?
Zúčastnili sa: Sarko, SHORTY, eMareq, Furčan, *SOLARIS* maniak, IC506, Peter523 3001, 3211, tbus, 1018, Isidor, Pivix s priateľkou, VILL, NODES, Irisb a jeden MHD nadšenec.
?
Isidor