Reply on: LUK #16611:
problém BB je v zastaralosti technológie... staré textové dvojriadkové tabule ti už nikto neopraví, majú viac ako 7r.!... rovnako skús do servisu priniesť PC-čko 386!rád by som bol aj ja... ale keď raz za uhorský rok niečo kúpiš a stále iba niečo miešaš a pridávaš... BB bude zachvíľu múžeum výrobkov EMtest.
...
VILL
http://www.usske.sk/ov/2005/0534012s.htm