Reply on: S499.1023 #14848:
no to možno je, každopádne patrí sa to spomenúť pretože určite zohrávajú tiež svoju rolu ? Výberové konanie ešte nebolo, ale kto by mohol v týchto podmienkach vyhrat ? Nič iné mi nepríde na um. Testovací Ikáč bol z Blavy preč skúr ako sme sa nazdali a s ničím iným nie sú skúsenosti. Vzhladom na rozširenost značky Škoda v tomto regione, dobrú tradíciu a servis a najma predošle úspešne výberové konania pre túto značku mi nič iné nepríde. Ale prosím, máš pravdu, dopredu to isto nemôžem vediet ?
TA
===========================
Re #14835 Sarko : potom ostáva už len metro ? ?
============================
Re #14834 Sarko : existuje v KE aj nejaký iný dôvod nerealizovania nejakého plánu než nedostatok financií
Preto navrhujem rozpočet DPMK pre rok 2006 :
1. pero pre pána riaditeľa : 15,- Sk
2. sada sponiek do spinkovača pre sekretárku : 42,30 SK
3. odmena pre vrchné predstavenstvo DP : 100 SK pre celok.
A punktum. Takýto rozpočet by nemali problém naplniť. Tak potom prečo vymýšľajú niečo, čo sa nikdy neudeje