tá výnimka by mohla byť platná jedine, že by bola uvedená na doplňujúcej dopravnej značke. Už vidím, ako polícia hovorí pri DN vodičovi iného vozidla, že má smolu, lebo ten bus má výnimku. Nedá sa mi nad tým neusmiať. Najhoršie z toho vychádzajú vodiči MHD - tí len musia držať hubu a krok a zároveň porušovať dopravné predpisy naďalej. Až kým sa niečo nestane.
doteraz som si myslel, že je to len lenivosť vodičov ísť obkľukou po Hviezdoslavovej, Mäsiarskej a Bačíkovej. Chcel by som sa teda opýtať kompetentnej osoby, ktorá toto vymyslela, ako sa mohla v jeho hlave zrodiť táto chorá myšlienka úmyselne porušovať prikázaný smer odbočenia vpravo z Komenského na Hviezdoslavovu. Čo ak sa stane v tejto križovatke vážna DN, ktorej účastníkom bude aj bus? Zoberie si to niekto z DPMK na svedomie, keďže vodiči musia každý deň v tejto križovatke porušovať dopravné predpisy
"Bude môcť na diaľku sledovať ich aktuálny stav v reálnom čase a predchádzať tak prípadom, že v automate chýbajú mince na vydanie "
--->>> hlavne, že keď kúpili prvé multifunkčné Emtrestove automaty, tak kompetentní z DPMK sa v TV Naša (a aj pre Korzár) dušovali, ako úžasne môžu online sledovať funkčnosť a zásobníky v týchto automatoch. To, že do neba klamali, mi môže byť v podstate ukradnuté, nebolo to prvýkrát a ani poslednýkrát, keď zamestnanci DPMK verejne a (úmyselne) klamali. Zaujíma ma však to, čo ich k tomu vedie? Čo DPMK získa zavádzaním svojich zákazníkov
Túto otázku si kladiem už dlhú dobu, ak by mi na ňu niekto vedel odpovedať, rád si to prečítam, prípadne vypočujem. Hoci aj súkromne, nie tu na fóre.
Nejako mi uchádza zmysel trvalého presmerovania L 19 na okolo Polikliniky sever. Keď už, tak nech sa vybuduje štandardná zastávka na Letnej pre ňu.
Inak, to len ja mám také šťastie alebo naozaj všetky vozy na L 19 prechádzajú križovatkou na Nám. MMM z Komenského na Hlavnú priamo (teda v smere rovno)
akurát, že Watsonova nemala žiadnu linku (tiež nikdy nemala priamu linku na stanicu), kým na Zimnej ostane linka 7. Myslím že 19 pomôže že nebudú musieť solarisy v tej hnusnej križovatke pri TU odbočovať... Ešte natiahnuť L12 na Zimnú, aby nemusela bočiť ani tá, a bude všetko v poriadku, aj spoj k nemocnici.
Inak,tá anketa je super... na stránke o MHD sa objaví veta "dobrá pešia dostupnosť" ... no už Watsonová má MHD obsluhovanú pešobusmi,tak prečo nie aj Zimná,... atď,atď.
Vy sa tvárite, ako keby ste nevedeli to pražské zadanie prečítať. Samozrejme, že tá pražská rekonštrukcia bola predražená, rovnako ako tá košická a ako 99% verejných zákaziek.
Ja som nepísal, že tá pražská rekonštrukcia nebola predražená. Ja som písal, že tá košická bola predražená. To NIE JE to isté.
Opakujem otázku: Vy ste to stavali alebo ste toho zhotoviteľa vyberali?