Reply on: tbus #9286:
možno šla aj nejaku akciu,ale to je asi málo pravdepodobné takto v noci,takže asi to bude ako píšeš ?
ale nemala ziadne oznacenie ani loga asi to je nejakeho sukromnika
? ? Však to ani Praha toľko nemá. Taký počet je síce pochopiteľný, keďže sa budú rekonštruovať trate KORID a iné ? ale potom čo s nimi bude? Keby že sa idú zatrolejovávať nosné autobusové linky, tak prosím ? ( ? ? )
Dispecer
http://imhd.sk/nr/galeria-media/233/karosa-b-731-amp-karosa-b-732.html?#91895-Smer-Cerman