Reply on: baumy #9125:
Prestavanie čiel: Myslím,že tých kompromisov a "kompromisov" máme na všetkých historických električkách viac než dosť,takže na 99% nie.Radšej zachovať tento stav aj keď to po tých úpravách veľmi esteticky nevyzerá.V zásade by to bolo chápané len ako nejaká "prvá" etapa opravy,veď nikde nie je napísané,že sa to nebude dať dôsledne vrátiť do stavu z roku 1913 nikdy.Stále sa môžu nájsť chýbajúce dokumenty...21: Tam je to cenovo menej,jednak to má byť vlečniak a spodok je ako,tak urobený,čiže len novostavba skrine.To by bolo tak nahrubo okolo 250 tisíc...
102:Fotky sú len "analógové" a sú v zahraničí aj s majiteľom ?
veteran
http://tinyurl.com/1989-06-01