Reply on: Peter55 #7946:
..ak máš problém, že ta moje príspevky, a úvahy a dotazy tu na fóre tak rozčuľujú - prosím nereaguj na nich a ignoruj ich. ! Ja ani ty ani nikto tu čo píše predsa nemôže vedieť všetko.. Sú tu aj takí ktorí odpíšu normálne, prípadne vyjadria svoj názor aj k tomu čo napíše amatér.. ! ?
K tým trojičkám, neprečítal si si pozorne do slova všetky moje príspevky, vyjadroval som len moj názor, ako názor bežného cestujúceho.. Fungovali tie trojičky roky a roky, a nebol to veľký problém, tak isto prispievali na dopravu aj vsž - tak ako teraz uss.. To len na okraj, tým končím tému trojičky, nemusíš už reagovať..
Ostatným Ďakujem za príspevky, aj tebe nakoniec. ?
.. To su perlicky, ktore uzreli svetlo sveta aj vdaka par dohodam atd..
.. Nerozmazavam
Peter55
http://www.imhd.sk/ke/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=8975&idg=185&gi=80&gn=20&gs=e&gsd=
http://www.imhd.sk/ke/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=8982&idg=185&gi=100&gn=20&gs=e&gsd=
http://www.imhd.sk/ke/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=8988&idg=185&gi=140&gn=20&gs=e&gsd=
http://www.imhd.sk/ke/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=9023&idg=185&gi=220&gn=20&gs=e&gsd=