Na fotke
http://www.imhd.sk/ke/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=74692&idt=u&idg=5562&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=
nie je volga, ale simca 1301. Je to na betón, mal som takú. Ináč pekné fotky, ešte som z nich nič nevidel.
http://www.imhd.sk/ke/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=74692&idt=u&idg=5562&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=
nie je volga, ale simca 1301. Je to na betón, mal som takú. Ináč pekné fotky, ešte som z nich nič nevidel.
tbus