VLK , je to krásne.... ?
HĽADÁM NIEKOHO KDO MÁ NAHRÁVKY ZVUKOV EM TESTU (nasledujúca zastávka atď) ! POŠLITE MI ICH NA EMAIL: WOWCENTRUMER@CENTRUM.SK !!!!!!! ?
nikoho v meste to vtedy netrápilo, že nie sú mestské farby. Zelená bola EKO farba ? Avšak Citelisy začali jazdiť tesne pred voľbami, trebalo ich vyparádiť ?
...len reakcia : "Avsak v tom case ziadny mestský náter neexistoval ..... zelena farba by ako mestska neprešla.. " Zeleno - biely unifik nebol zavedený na vozoch DP ? Tak prečo sa kupovali všetky karosy od neviem ktorého roku len v tej kombinácii ? tak isto aj Solarisy, ešte za Reipricha, a všetky vozy typu T6 a KT8 sa hromadne prelakovali na zeleno-bielo... (okrem pár vínimiek) tak isto aj pár T3... ?? Bolo to celkom dobré rozbehnuté už - ten zeleno-biely unifik. bolo to aj teda niekým schválené neviem prečo by zrazu to "neprešlo" ako farba aj na citelisoch, ak už taká bola,, ???
No nieje to sťažnosť - len taký postreh a reakcia k príspevku.. Nečakám vysvetlenie - lebo to je aj tak "chyba vo vedení" ? ?
Na poznámku, že ide len o ťažko predstaviteľnú situáciu, keď sa po polnoci päť dní v týždni jednoducho nebude dať ako dostať z centra domov na sídlisko, generálny riaditeľ DPMK reagoval: "Ani v iných mestách takto ´nočáky´ nechodia. Predsa fungujú taxíky a sú aj iné možnosti ako napríklad, že po vás do mesta príde autom niekto z rodiny."
Re: #7530 Peter55, #7532 tbus: Súhlasím, tiež verím žeby to nebolo len tak ľahko priechodné. Veď aj v Prešove jazdí cez pracovné dni viac nočných spojov a nie krátke, ale kĺbové vozy. Nočná doprava mala prechádzať zmenami, tak mi to asi pred rokom odpísali z podniku, no v Slovakistane všetko riadia neodborní politickí nominanti, čo de facto vylučuje akúkoľvek kontinuitu a rozvoj.
Nič sa rušiť nebude... Zatiaľ. ? Táto anketa NEBOLA pridaná vďaka námetu zo strany mesta, či DPMK. Ale je pravda, že podobné reči sa objavili nedávno...
Čo stresuješ, je to obyčajna anketa akych bolo milion. A toho blbca ktory nahodou zruši nočnu dopravu roznesu v zuboch tisicky ludi. Neexistuej aby v druhom najväčšom meste nebola nočna doprava. Raz im ten magistrat dakto vyhodi do vzduchu s takym pristupom.
Peter55