Reply on: gabo5607 #6863:
Veď rozmery môžu byť rovnaké a 90 ks na veľké zastávky v centre a medzi stanicou a steelkou je tak akurát. Ale zasa ako vždy nie sú lóve tak aspoň nech sa spraví časť.
( to nebolo na teba myslene )
.. Proste imhd ponuklo pre DPMK svoju sluzbu zdarma, kedze majitel je takym fanusikom mhd, ako my tu na fore. Takze teraz DPMK musi zaplatit nemale love za prevadzku a zabezpecovanie uprav svojej verzie CP. Skvele setrenie. A to fakt kvoli vrrtacom, ktorych nebudem a nechcem menovat. niekto tomu dotycnemu musia totalne lezat v zaludku, asi sa zlosti, ze ho nedokaze precurat...
5
http://imhd.sk/ke/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=71438&idt=u&idg=5267&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=