Žeby to boli nové vozy pre DPMK, to Raši tak skoro pohol zadkom a začal plniť predvolebné sľuby...? (ha - ha)
A tá L12, to je tiež taká podivuhodná linka, Pred 2 týždňami som ju robil 2 dni po sebe (poobede, rôzne služby) a trocha mi uniká dôvod nasadzovania SU15 - vyťaženosťou, jedine ak nízkopodlažnosťou kvôli golfistom...
"Nestojíme, máme spoždení, ale já vám trochu přibrzdím..." v Barme na tento spôsob zrýchlenia dopravy prišli už dávno, čo takto ho vyskúšať v KE, kúzelné by to bolo napr. na L 12....
tbus
Teraz mi napadlo, že som tam napísal do popisu blud, lebo 55ka tadiaľ vtedy ešte nechodila... Nevie niekto vylúštiť číslo linky z fotky? ?