Reply on: PTI #656:
zlý dátum zvolený pre takýto list. Teraz to vyzerá ako 1. apríl.V KE je už taká obyčaj - predaj a o dopravu sa nestaraj.
?
Iste sa dá oponovať, že nemusia zabrať celú plochu, ale načo by to potom všetko kupovali?!
Nahodou som si vsimol, ze na niektorych fotkach ten podpis je a na niektorych nie je...
Alebo to nahodne generuje system?
5
http://www.sme.sk/c/4372351/kosicka-mestska-rada-neodporucila-predaj-lesov.html
Košickí poslanci opäť schválili predaj časti mestských lesov
http://www.sme.sk/c/4373269/kosicki-poslanci-opat-schvalili-predaj-casti-mestskych-lesov.html