Reply on: 5 #5798:
? Videl som este pred casom Varia v zelenobielej farbe, myslim, ze aj s doplnkom zltej farby. A nebola to carbanica nejakeho tunajsieho honelnika.
pasuje to k celej úrovni EHMK, aj ked umeleckú stránku Pí** z h*** neviem posúdiť
5
"Avantgarda alebo underground? Štvrtá cenová skupina. My sme z mestských peňazí platili P..u z hoven? To nás má prezentovať? Hanbím sa pred deťmi aj vnúčatami, kde sme sa to dostali," reagoval pohoršený Pavol Mutafov.
?
http://korzar.sme.sk/c/5538733/jaurovej-stolicku-ohrozila-kapela-s-vulgarnym-nazvom.html