Discussion Forum › Off-Topic Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: jt #2897:
veď aj pri zimáku dali asfalt...škoda...
Reply on: Isidor #2895:
Asfalt?! ? ?
Rekonštrukcia a modernizácia cestno-koľajového prejazdu v križovatke ulíc Watsonova – Komenského.

Požadovaná konštrukcia cestno–koľajového prejazdu: po demontáži jestvujúceho prejazdu zriadenie a zhutnenie nového železničného spodku, spevnenie železničného spodku asfaltobetónom o hrúbke min. 150 mm, montáž koľajových polí na betónových podvaloch s použitím nových koľajníc tvaru NT3, osadenie gumených bokovníc na koľajnice tvaru NT3 a viacvrstvové zaasfaltovanie prejazdu.

http://www.dpmk.sk/content/view/67/94/

? ?
Reply on: Yogi616 #2892:
Nemáš ZA ČO.

Re #2893 Riks: Som rád, že to pre niektorých užívateľov nemusím vysvetľovať.
Reply on: Yogi616 #2892:
To chcela byť reakcia na Davidov príspevok na (=@) dispečerskom fóre.
Reply on: jt #2891:
Davidoshmhd nieje Dispecer ak si si nevšimol milý jt...vieš,on len chcel poukázať nato,že tebe vadí všetko čo vodič urobí. Proste všímaš si až veľa vecí okolo seba,vráť sa do reality a ži na zemi,tu na tom Slovensku. Neviem čo si tým chcel povedať keď vodič vyhodil ten ohryzok,asi zrobil fakt neskutočne hroznú vec. To jablko asi zničí našu Zem. ? Som zvedavý koho to nabonzuješ nabudúce, dúfam že budeš mať smolu na takého ktorý si po hlave skákať nedá. Radšej si nájdi frajerku,rozprávaj jej paragrafy od výmyslu sveta a vodičov MHD nechaj vodičmi... diky ?
Prekonal si sa na súvetie, gratulujem. Hlavne, že vám dvom tie chipsy chutili. Je až úžasné, ako dokáže niekto tak zveličovať a myslieť si pritom, že je vtipný. Neviem čo malo byť na tom vtipné, alebo zaujímavé, ani ma to nezaujíma. Ak chceš vzbudiť pozornosť, možno sa to podarí u tebe rovných, dokonca sa sám sebe začínam čudovať, že sa znižujem až na tvoju úroveň a reagujem.
Reply on: AutobusovyManik #2880:
dosť sa čudujem, že dokonca aj hlavným opravárenský majster ich takto v TV verejne kritizoval ( a že to vôbec aj odvysielali ). Takže v podstate dodnes cestujeme v kvalitatívne nie lepších autobusoch, ako boli ŠL11.
Reply on: tbus #2888:
JJ displej dali asi nižšie ale ajtak by som ho o par čisel ešte znižil.
Reply on: Peter55 #2887:
sa mi zdalo ako som na nu pozeral, ze zadny displej bude zvonku vidiet

...inac, odpadkove kose by zjavne trebalo zaviest vo vozidlach... pripadne aj kontajnery na separovany zber
K 3205, už ma ev.č. aj všetky popisy čo treba ale asi im došli nalepky "Nastup, Vystup" lebo pri 3. dverach ma nalepku a pri 4. to ma strieknute žltym sprejom ? DPMK 4ever ?
.. a dokonca, keď sa hlási cez repráky, ešte som doteraz nikdy nepostrehol tú asynchronitu hlásenia, ako v tých gejmbojoch, že človek sa cíti, ako v jaskyni. Jednoznačne by sa malo hlásiť cez repráky. Len neviem, či by som nevyhodil to " nasledujúca zastávka", či by nestačilo iba názov zastávky, do ktorej sa práve príde.
Reply on: petko127 #2883:
Fotky hocikto pridávať nemôže.

Re #2881 Kari: Možno by bolo načase si dať urobiť analýzu čo je mesto ochotné udržať. Inak to nevidím. Lebo roky idú a infraštruktúra stárne čoraz viac a robí sa minimum. Inak máš pravdu.
nevie niekto ako sa tu pridajú fotky autobusov
Reply on: Kari #2881:
Za jeden novy voz kupiš milon reprakov.
Reply on: Peter55 #2879:
Nemám také informácie, aby som mohol povedať, čo treba kúpiť. Len keď vidím denno-denne tie vraky, ktoré vozia ľudí, stav koľají v meste, čítam tu sťažnosti, na čo všetko potrebné nie sú peniaze, tak sa mi kúpa reprákov vidí ako x-tá v poradí dôležitosti.

AutobusovyManik

Celkom zaujímave video o tom ako sa začali vyrábať Karosy C734 a ako ich okritizovali.

http://www.youtube.com/watch?v=ox9OYOk3Yrk
Reply on: Kari #2877:
Repraky su to najmenej si myslim. A čo by si kupoval v tejto situacii napriklad ty?

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.