BMko, rád by som vedel, čo Ti tak strašne vadilo na update "TEDOMy v akcii", že si ho musel vymazať? Nebola tam žiadna fotka ktora by nesplňala kriteria iMHD.sk a posudil ich aj dimi ktory pokiaľ viem v tomto nie je žiadny amater, takže buď si zošteluj monitor alebo niečo ine, kym sa tu budu mazať updaty fotky odomňa tu neuvidite.

Dispecer
Len na pripomenutie: http://www.sme.sk/c/3370101/ziaci-na-noc-ukradli-autobus-mhd.html