Keď niekto stretnete s foťákom vonku voz 402, cvaknite jej predné čelo, prípadne ďalšie "okúzľujúce" partie. Takú hanbu behať po meste, to svet nevidel... ?
zaviesť už vopred zákaz odbočenia vpravo z NO na Hlavnú a hneď je priestor na zastávky MHD (+ by sa tam mohla nateraz osadiť aj CSS špeciálne pre MHD, no neviem, či by to historický križovatkový radič zvládol (aj keď koniec koncov prostriedok MHD má prednosť pri výjazde zo zastávky)). Tak či tak to príde v budúcnosti v súvislosti so zriadením pešej zóny.
Zaujímalo by ma, či aj nový odbočovací pruh pri MaCDonalde doľava - ešte neotvorený - (asi pre MHD) je podľa noriem. Solarisy a tedomy tam budú chytať rohy a zadné nápravy každú chvíľu.
No teda naši policajti zažiarili, nevedia si poradiť s takým smradom dvadsaťkilovým ci...skym, to bol asi ten, čo dnes zajal dvoch polišov a držal ich deň ako "rukojemníkov...taká hanba. No holt, Kaliňákova policajná akadémia "8"....