Reply on: Rudyke902 #7945:
Už pochop, že by sa nič neušetrilo lebo tie tvoje dve služby ktore by si chcel nahradiť trojičkou maju okrem Rky aj ine linky v služobnom CP, takže ta tvoja trojička by urobila jedno dve kolečka išla by do vozovne a okrem nej by ajtak ešte 2 supravy museli isť von na mestske linky,.Už sa nemontuj do služieb keď nevidiš suvislosti a nerozumieš tomu. ?
.. To su perlicky, ktore uzreli svetlo sveta aj vdaka par dohodam atd..
.. Nerozmazavam
Rudyke902
?
K tým trojičkám, neprečítal si si pozorne do slova všetky moje príspevky, vyjadroval som len moj názor, ako názor bežného cestujúceho.. Fungovali tie trojičky roky a roky, a nebol to veľký problém, tak isto prispievali na dopravu aj vsž - tak ako teraz uss.. To len na okraj, tým končím tému trojičky, nemusíš už reagovať..
Ostatným Ďakujem za príspevky, aj tebe nakoniec. ?