Reply on: Peter55 #7946:
..ak máš problém, že ta moje príspevky, a úvahy a dotazy tu na fóre tak rozčuľujú - prosím nereaguj na nich a ignoruj ich. ! Ja ani ty ani nikto tu čo píše predsa nemôže vedieť všetko.. Sú tu aj takí ktorí odpíšu normálne, prípadne vyjadria svoj názor aj k tomu čo napíše amatér.. ! ?
K tým trojičkám, neprečítal si si pozorne do slova všetky moje príspevky, vyjadroval som len moj názor, ako názor bežného cestujúceho.. Fungovali tie trojičky roky a roky, a nebol to veľký problém, tak isto prispievali na dopravu aj vsž - tak ako teraz uss.. To len na okraj, tým končím tému trojičky, nemusíš už reagovať..
Ostatným Ďakujem za príspevky, aj tebe nakoniec. ?
.. To su perlicky, ktore uzreli svetlo sveta aj vdaka par dohodam atd..
.. Nerozmazavam
Dispecer