Inak ako to je s tou cestou za Nižnou Hutkou? vôbec s ňou niečo robia? Alebo sa stále hýbe zem? Už skoro 2 mesiace existuje linka X28, a počul som že z cestou sa nič nerobí lebo ešte sa pohybuje. Takže keď sa teraz bude zosúvať hlina 30 rokov môžeme čakať na novú linku v Košickej MHD x28? ? ?
TA
Na 2. strane aj toto úbohé značenie je terčom viacerých skupín obyvateľstva, ktoré si okrem iného zarábajú zberom a predajom druhotných surovín. Čo sa týka konkrétnej diery na horizonte za Ždaňou, tesne po záplavách boli pred ňou v smere od Ždane minimálne 3 značky, z opačnej strany ani 1. Kam zmizli, vieme si domyslieť.