V Hlohovci počas ETM 2020 mestskou hromadnou dopravou zadarmo (16. - 22.9.2020)

Bezplatnú prepravu môžu využiť všetci cestujúci.

Od 16. do 22. septembra 2020 sa bude konať tradičné podujatie Európsky týždeň mobility (ETM), ktorého cieľom je propagácia a podpora využívania ekologickej hromadnej, cyklistickej a pešej dopravy.

Mesto Hlohovec a dopravca Arriva Trnava poskytnú počas ETM 2020 od 16. do 22. septembra cestovanie linkami MHD pre všetkých bezplatne.

Dopravca zároveň pripravil súťaž pre cestujúcich, ktorí si počas ETM 2020 od 16. do 22. septembra 2020 dobijú kredit na svoju existujúcu, alebo novozakúpenú čipovú kartu v minimálnej výške 10 €. Po splnení podmienky budú cestujúci zaradení do zlosovania o kredity na čipové karty v celkovej výške 2500 €. Výsledky súťaže dopravca zverejní na stránke arriva.sk.

Mesto Hlohovec počas Dňa bez áut, ktorý sa bude konať tradične 22. septembra, pripravuje viacero aktivít na Nám. sv. Michala. Vyvrcholením podujatia bude Cyklojazda po Fraštáku so začiatkom o 17:00 na Nám. sv. Michala. Trasa povedie z Námestia sv. Michala cez ulice Podzámska, Michalská, Pod Beranom, Nábrežie A. Hlinku, Sihotská, Gaštanová, hrádza, Svätopeterská a cieľ bude pri Peterskej bašte. Cyklojazda je vhodná pre všetkých.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.