O imhd.sk

Stránky imhd.sk boli založené v roku 2000 ako nekomerčný projekt zameraný na podporu mestskej hromadnej dopravy v Bratislave a postupom času sa rozšírili aj o ďalšie slovenské mestá, ale aj o množstvo zaujímavostí zo zahraničia. V jednotlivých sekciách (mestách) poskytujeme cestovné poriadky, aktuálne informácie z dopravy vrátane publicistiky, informácie o cestovných lístkoch a možnostiach prepravy, mapy a schémy liniek MHD, popisy vozidiel, fotogalériu a veľa iného. Nechýbajú ani pohľady do histórie a budúcnosti dopravy či recesistické sci-fi články. Portál je jedinečný čo sa týka komplexnosti a ucelenosti informácií o MHD v rámci jedného štátu. Používatelia tak na Slovensku nemusia podobné informácie hľadať na viacerých stránkach s rôznym dizajnom a rozložením prvkov, ale stačí im navštíviť imhd.sk.

O obsah a rozvoj portálu sa stará tím dvanástich administrátorov z celého Slovenska, ktorí sa dopravnej problematike dlhodobo venujú. Portál je od roku 2005 prevádzkovaný neziskovou organizáciou mhd.sk, občianske združenie. Od roku 2018 prebieha spolupráca s portálom Startitup.sk. Podľa štatistík sa imhd.sk permanentne drží v rebríčku najnavštevovanejších slovenských stránok.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
neviem ci ste si vsimli, ale v prehliadaci vivaldi (ak ho niekto ma na pc ) nevyskakuju subory cookies ,ktore su potrebne na prihlasenie.. na inych weboch s tym problem nemam, ani ine prehliadace nemaju problem , pozeral som aj nastavenia stranky nic nemam blokovane vsetko je povolene aj blokovanie reklam vypnute aj vyskakovacie okna tak nechapem kde je problem.. stale pri pokuse o prihlasenie vyskakuje tato cervena hlaska "Prihlásenie nie je možné, pokiaľ ste nesúhlasili s používaním cookies."
vsimol som si ze v novej info mape elektriciek BA je uvedeny www.imhd.sk ako kontaktna URL MHD, vratane www.dpb.sk ?
Skvelá práca, najlepšie časti sú fotografie a ankety.
viem, že všetci odvádzate skvelú prácu a som rád, že sa mi dostalo možnosti spolupracovať s vami. ?
toto je úžasná stránka a prajem jej vela zdaru aj do budúcna. na margo príspevku podo mnou, pre mňa je najzaujímavejšia táto časť imhd: http://imhd.sk/ba/vozidla/1/elektricky.html
Som castym navstevnikom a cim dalej tym viac sa mi tu paci.
skvela praca! dakujem : )

p.s. - toto je uplne najlepsia cast podla mna:

http://imhd.sk/ba/vozidla/3/autobusy.html