Zriadenie novej linky 4 (od 24.10.2012)

Bude zriadená v súvislosti s otvorením hypermarketu TESCO

Linka 4 bude premávať 3 krát denne v pracovné dni aj víkendy, na trase:

tam: Železničná stanica – Hurbanova ul. – Jesenského ul. – Ul. SNP – HM Tesco – Šulekovo STS – Šulekovo cintorín – Šulekovo Jednota

a naspäť: Šulekovo Jednota – Šulekovo ihrisko – Šulekovo rázc. – HM Tesco – Ul. SNP – Bernolákova ul. autoškola – Železničná stanica.

Vzhľadom na požiadavku HM TESCO na stanovené časové polohy, bolo snahou mesta a SAD Trnava, a.s. jednotlivé spoje nastaviť tak, aby bolo aspoň čiastočne možné realizovať prestupy z linky 1 alebo 3 na novú linku 4 a tiež prestupy z linky 4 na linku 1 alebo 3 na Železničnej stanici alebo ul. SNP na tzv. prestupné lístky. V praxi to znamená, že ak si cestujúci zakúpi cestovný lístok na linke 1 alebo 3 napr. z Dolnej Sihote, bude môcť na tento lístok prestúpiť do 50 minút na linku 4, pričom cestovný lístok musí predložiť na kontrolu vodičovi autobusu.

Zavedením nového spoja MHD mesto Hlohovec vychádza v ústrety aj početným požiadavkám občanov mestskej časti Šulekovo a nová linka bude zabezpečovať aj dopravnú obsluhu v Šulekove.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
aspon 1 linka s "normalnou" trasou ne ako L.1 ?