karosab961e: Zrejme sa preberajú k životu, potom. A ten Tam, museli ozaj predať ale zo strachu, bo nevedeli čo s ním, bojovia. Inakšie stále prijímajú vodičov ihneď, čítal som inzerát. Najprv vyhodili a teraz im chýbajú ?
Od prevzatia 35 kusov autobusov SAD ZV medzi ktorými bol aj kĺbový TAM sa už na linkách MHD neobjavil. Do času stával v areáli SAD ZV a potom zmizol nevedno kam.... Pravdepodobne ho SAD ZV nevedel servisovať, alebo proste mal takú technickú chybu ktorej oprava by stála veľa peňazí. Mohli aspoň odpredať do BA na súčiastky. Čo s ním však v skutočnosti urobili neviem.
karosab961e: No len aby. Možno je to t-bus z iného mesta ktorý opravujú. A malé upozornenie slovo mislim, aspoň ja si myslím, že má byť myslim. To len na okraj, bo tak píšeš. ?
Áno, viem že premávajú cez mesto, ale na prímestskej linke. A preto nasadenie na L23 by bolo logickejšie. Videl si koľko dlho trvá nasadanie do toho prímestského vozidla na námestí slobody? Hrôza.
Ak by tú výmenu urobili, aspoň by neporušovali zmluvy o výke MHD s mestom. Ale úpkne najlepšie riešenie by bol ten TAMBUS, len ktovie či je prevádzkyschopný....poobedná špička na Sásovú by bola aspoň trochu vylepšená...
Ak na L 23 stále premávajú prímestské vozdilá, tak je to jedine tým, že na SAD ZV sa nenájde jediný inteligent, ktorý by prehodil vozidlo z ex.54 na 23 a opačne...to je problém? veď vozidlá mestského typu behajú na prímestskej linke, tak čo keby to zamenili?
však toľko rozprávali ako nakúpili "množstvo najmodernejších najfantastickejších" vozidiel, tak prečo by kupovali ďalšie... ?
Hlavne, že podľa čl. VI. ods. 11 Zmluvy o výkone vo verejnom záujme sa zaviazali "...zrealizovať investíciu do nákupu nových dopravných prostriedkov v počte od 40 do 50 nových autobusov podľa potreby danej schváleným cestovným poriadkom a jeho úpravami okrem záložných vozidiel.".
Niekto môže stále klamať a porušovať predpisy, zmluvy,... a tí blbší mu ešte aj tlieskajú.
karosab961e: Tak ked už nemajú, aspon by mohli Tambus nasadit do premávky ak ešte existuje vobec v BB, napríklad. Som zvedaví aké vozidlá teda kúpia, aj pre linku 23. ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
brefos