Petik: v studiu bol dopravny namestnik Zambor, za MsU Durecka. V dokrutke vravel Snopko o zvysovani cestovneho, Toman ze poslanci nemali dostatok informacii a su ochotni sa stretnut kedykolvek.
Redaktor spomenul dotacie v porovnatelnych mestach. Durecka si bol isty ze Nitra nedala nic , povedal tiez ze neschvalili zrusenie linky 24.
Zambor o NR mal informacie. Boli aj dake otazky divakov, ale nebol cas ani na poriadne odpovede ani na riadnu diskusiu.
to je v pohode.. predsa zmeny v doprave uz prestali byt aktualne ...
Dost sa smejem nad tym, ako maju jednotlive organy(izacie) strukturovane webky... napr. na sadbb.sk sa dozvies o povstani, a na banskabystrica.sk si hned na uvodnej stranke mozes kupit feliciu, vymenit byt, ci dokonca kupit garnize tmavy mahagon, a este sa dozvies, ze 31.12. maju urady skratenu dobu.
Je to na zamyslenie kompetentych, preco svoje weby maju v takom stave, a ci by si obcan nezasluzil vediet viac...
Bolo by fajn keby sa zmenene cest. poriadky zverejnili aj na webe. Mimochodom na nasej zastavke je zmeneny cest. poriadok a je tam datum platnosti 1.10.2004. No, zaujimave!!!Ak nie pre kompetentnych tak pre cestujucich urcite.
Aj ja velmi pekne ďakujem všetkým, čo sa zaslúžili o zrušenie linky č.24. Necestujtm ňou, ale každý deň chodím ráno autobusom č.90 zo Sásovej. Je jasné, že nikto z kompetentných MHD necestuje, inak by niečo také nedopustili. 90 - tka praska vo švíkoch a už na druhej zastávke niekoľko ľudí a aj žiakov ostalo von, čo je pre tých, čo chodia až na Zvolenskú cestu dosť nepríjemné, keďže autobus chodí len každú pol hodinu. No a neviem pochopiť, prečo je to expresná linka, keď má zase o dve zastávky viac a pri tejto úrovni cestovania vôbec nie je expresná, hlavne, že to platíme. Gratulujem všetkým zodpovedným a prajem im, aby mali ešte ďalšie skvelé rozhodnutia pre obyčajných ľudí, lebo ono sami určite ani nevedia, ako sa kupuje lístok a ako sa úžasne ráno cestuje.
Ďakujeme vštci občania BB.
Lia
Luk: pamätáš sa na linku 701506 Prešov - BA? Podľa CP by z BB mali premávať spoje v oboch smeroch o 14:50, ale na našej skvelej AS o nich nenájdeš zmienky už druhý rok. Včera sa mi podarilo všimnúť si spoj do Bratislavy (ten do Popradu som ešte nikdy netrafil - videl si ho niekedy?), z ktorého boli trocha vymetení aj ľudia, ktorí čakali pri vedľajšom nástupišti na spoj 15:10. Išiel z 2. nástupišťa - trochu menšie vozidlo čínskeho výrobcu Kinglong (http://www.chinabuses.com/ad/kinglongsz/) typ S8 v rovnakej farbe (PP-661BE). Akurát neviem pochopiť takýchto súkromných dopravcov, že si nedajú námahu skontrolovať, či ich spoj je uvedený na AS a či teda majú šancu získať cestujúcich a tržby.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
mimi