myslim ze zrusenie 24 je blbost ked bude 25 chodit 2 krat viac je to to iste len sa nikto zo sasovej nedostane na foncordu alebo na plavaren a naco stoji 91 na severnej?
, povedal tiez ze neschvalili zrusenie linky 24. 

...
LUK
OFICIÁLNA OPRAVA CP linky 98 (od 3.1.):
poznámka "4" sa mení na "x"
poznámka "6" sa mení na "a"
?