myslim ze zrusenie 24 je blbost ked bude 25 chodit 2 krat viac je to to iste len sa nikto zo sasovej nedostane na foncordu alebo na plavaren a naco stoji 91 na severnej?
, povedal tiez ze neschvalili zrusenie linky 24. 

...
LUK
L3: 1519, 1527
L55: 588AF
L98: 091AG ? tak neviem, je dnes štvrtok alebo piatok???