Ach Flying, teba možno len poľutovať, pretože za viac mi žiaľ už ani náhodou nestojíš rovnako ani tieto tvoje "duchaplnosti". Ale je dobré, že ich píšeš, aspoň si každý vie vytvoriť názor, čo za hrôzu znamená skratka SAD ZV.
Chcem ťa posledný raz upozorniť, že skutočnosť, že stále píšeš hlúposti vyplývajúce z tvojej zaslepenosti a neznalosti úplne základných vecí, ti nedáva ani najmenšie právo nadávať do tupcov ostatným, ktorí vedia (i keď samozrejme nie všetci) a kritizujú neschopnosť a nekvalitu SAD ZV. Kým tebe ide o SAD ZV, iným ide o kvalitnú dopravu a ako nádej vidia DPMBB, ako obchodnú spoločnoť, ktorú zriadilo mesto pre zabezpečovanie verejnoprospešnej služby, nie akciovku nejakých podnikate%lských demagógov.
pokial sa mu to bude vyplatit tak ANO.
A len tak medzi recou: kedy si bol naposledy na CT hlavy. Asi by si sa mal predpisat. Toto co tu pises uz musi mat nejaky zdravotny zaklad.
Vy držíte DUMPINGOVÚ cenu, kým tu je DPmBB. O čo ste lepší? O nič, ste horší. Je jedno, čo si myslíš, podstatné je, že tovje myšlienky nemajú žiadny reálny základ.
Takze Ty si myslis ze cestujuci ktory doteraz vyuzival id necha auto pred domom a povie si: hura, idem si kupit maxi jazdy?? A ty si mi odpovedal na moje otazky??
Tak to si FEST nenáročný cestujúci. A zájdi si k psychiatrovi, lebo s tým omieľaním "vidím do toho" zotrvávaš v blude. Zmier sa s tým, že do toho vôbec nevidíš, ty si to len myslíš.
A tvoje slabomyseľné argumenty o tom ,že cestujúpci idú radšej x-kovými linkami, si nechaj od cesty. Prestaňte jazdiť za dumpingovú cenu (a buď si ISTŸ, že prestanete) a potom uvidíme, s kým budú cestovať.
Jediný, čo si tu nechá masírovať mozgy, si ty a ten masér je tvoj Aďko.
Opravim ta. Na slabsie vrstvy obyvatelstva. Ty si myslis ze do mhd dotiahnes takeho co sa vozi na velkej Audine alebo BMW? ten tam nevlezie ani ked bude zadarmo. Ano, mhd je pre slabsie vrstvy obyvatelstva, ano, na takych sa "utoci", Ty "vseved najmudrejsi". A ked uz nevies co tak vytiahnes nizkopodlazak. Dobre mi vravia: na sad zv utoci iba par staletychistych tupcov... Poklona, pan Dragster.
tu nejde, naposledy ti hovorím NEJDE o t, čo sa komu PÁČI. Tu ide o cenu, o nič iné. Dumpingová cena je však postihnuteľná, tak rozmýšľam nad jedným podaním v tejto veci...a po ďalšie, útočiť 5,- Sk cestovným na najslabšie vrstvy obyvateľstva je krok žebráka najúbohejšieho. Na Sásovú prečo nechodíte za 5,- SK, čo? TERAZ ODPOVEDZ TY TÁRAJ NEKONEČNÝ. Prečo tu nie je sľubovaný počet busov? Kde sú nízkopodlažáky /nechci zase argumentovať tým poičaným TEDOMOM, keď 2 roky ste spravili v tejto veci holý koko.Tak je to. Z mosta do prosta /v tvojom prípade do sprosta/.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
S499.1023
Prečo vaša úžasná firma neznížila cenu základného cestovného lístka? A o mesačníkoch netrep bludy, keď tomu nerozumieš.