Skrátim to na jednu vetu, lebo 4 vety, sú asi moc veľa:
Stále rozmýšľam, s čím revolučným prišiel SAD ZV, že tak rapídne znížil cestovné v MHD.
Stále rozmýšľam, s čím revolučným prišiel SAD ZV, že tak rapídne znížil cestovné v MHD.
JJ
Odpovedou za DPM su "MAXI JAZDY" cim viac jazdis, tym je to pre teba lacnejsie. A to je prave ta motivacia, aby si jazdil co najviac. A dokonca - Maxi platia v celej sieti DPM.