Reply on: draxter #27819:
Povedzte mi, v akej dimenzii žije niekto, kto povie, že v BB funguje MHD nadštandardne. Však tu žiaľ ani len KocÚ netuší, čo je štandard (i keď štandard je veľmi relatívny pojem a pre niekoho je štandard bývať v bambusovej chatrči a pre niekoho niekoľkomiliónová vila). Skrátka keď problém vidieť nechcem, tak nie je a teda niet čo riešiť.
expresbb
Upozorňujeme čítajúcich, že v sobotu 9.2.2008 sa uskutoční zmeškané novoročné stretnutie imhd. Nástupná stanica je pod Máriou na námestí. Predvídaný odchod je o 16:00. Cieľ cesty zatiaľ neurčený. Po dohode bude upresnený. Všetci ste pozvaný.
Prajeme Vám príjemnú cestu.
Koniec upozornenia. ? ? (Škoda že tu nie je šišík (myslím obrázok mašinky))