Reply on: draxter #27819:
Povedzte mi, v akej dimenzii žije niekto, kto povie, že v BB funguje MHD nadštandardne. Však tu žiaľ ani len KocÚ netuší, čo je štandard (i keď štandard je veľmi relatívny pojem a pre niekoho je štandard bývať v bambusovej chatrči a pre niekoho niekoľkomiliónová vila). Skrátka keď problém vidieť nechcem, tak nie je a teda niet čo riešiť.
a myslim ze sa to dozvies ked to uz bude aktualne aj skor kedze na to treba aj nejaku tu reklamu....ale sklamem tych co si myslia ze to bude koniec xliniek tu v BB ak tak iba dalsie pokracovanie v lepsom slova zmysle ?
xdeimosx