Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Pe Ha #15976:
ja na teba utocim? ? Ak ti este zvysilo s tej travy co si hulil prosim posli mi rad by som si tiez z nej dal.
Reply on: Pe Ha #15971:
jaj a to som este zabudol dodat, nikto z bystricanov si nemysli ze SAD ZV je bozsky. su to proste blbci ktory ZVHD ziskali tym ze zaplatili poslancom do ich vreciek viac ako ostatny kandidati(kandidat).Zapametaj si jednu vec: "Nic nie je tak ako to na prvy pohlad vyzera". Napr. vedel si ze ze 49% akcii SAD zv vlastni Bystricka dopravna spolocnost? len tak pre info ?
Reply on: cerno #15974:
Nie ja sa rozčuľujem, ale ty. Ja som iba konstatoval, že načo hovorí sprostosti a vychvaľuje sa, keď stoja za ... Tak neviem prečo hneď na mňa utočíš. ?
Reply on: Papyr #15689:
No netvrdil by som,že on stojí na tej istej strane barikády,ale pravda,nepoznám ho.A pňak nie je nič silné.Je to také akurát,aby to tu nebolo suché ako v banke(alebo v BB).
PS:Autá,autohnusy,kamióny versus vlaky,elek3čky,trolejbusy... pripomína mi to vojnu svetov!!!
Reply on: Pe Ha #15971:
ja neviem co sa rozculujes. kazdy normalny clovek vie ze polony taral a tara. proste za 5 mesiacov co prevadzkuju ZVHD sa nic zo slubeneho nesplnilo. a este nieco. "Mat Tvoje starosti tak zijem vecne." ?
Reply on: Papyr #15690:
Lebo to zatiaľ nikoho nenapadlo,v utorok idem do DPMK,som zvedavý,či si vyberú šrot,alebo BBDS.Ale pesimisticky sa stavím,že šrot to vyhrá.
Reply on: Papyr #15692:
Rešpekt,ale mne išlo vysvetliť tam tomu pňakovi,že na to netreba naftu,čo on tvrdil,takže o to tu ide,ď.za p.
Nič proti, ale ten Polony to veľmi nafúkol tými tvrdeniami. Najmodernejší vozový park? Keď u nás v Prešove prvý takýto autobus prišiel v roku 1998 a v súčasnosti takéto typy už ani nekupujeme, ale iba výhradne nízkopodlažné, kde nie sú vôbec schody. Hlasenie zastávok nie je nikde na Slovensku? V PO je hlásenie od roku 1997. Elektronické transparenty tiež nie sú žiadnou novinkou, u nás sú už LED displeje od roku 2002 a terčíkové od roku 1997. Teraz už máme aj vo vnútri všetkých vozidiel informačné tabule,v kĺbových dokonca dve, kde sa objavujú názvy nasledujúcich zastávok paralelne s hlásením, a potom po displeji rolujú názvy ďalších troch zastávok. Takisto čipové karty máme od roku 2002, elektronické označovače od roku 2004. Týmto príspevkom som sa nechcel dotknút Banskobystričanov, ale hlavne, aby si uvedomili, že SAD Zvolen nie je až taký užasný a vyspelý, ako sa robí, a že určite nie je najvyspelejší na Slovensku, pretože za Prešovom mešká asi tak 10 rokov.
tak supa...to tie vsetky autobusi su pre nas?...akoze pekne...sa museli tapnut po vrecku..
Reply on: LUK #15968:
to hej... ? len ma vie dokonale vytocit taka veta z jej ust ako: "A vedeli ste, ze budeme mat v Banskej Bystrici najmodernejsi vozovy park?" nervy a to jej kto povedal ze najmodernejsi? to nevie ze najnovsi moze mat daleko od najmodernejsieho? mi stupol adrenalin v krvi o 100 percent prave ?
Reply on: twx #15966:
nemýľ si investigatívnu žurmalistiku s reklamou - v reKLAME sa nekladú nepríjemné otázky ?
Reply on: twx #15966:
a este sa ho mohla spytat aka bola informacna kampan zo strany sad zv o novom odbavovacom systeme
Reply on: poslanec.sk #15964:
sa mi paci ako ta teta vravela ze jej chodi jednotka taka moderna kam sa jej dobre nastupuje, to este chuda nevie ze sad zv nakupila same vysokopodlazne busy do ktorych sa jej bude nastupovat rovnako zle... ? btw...preco sa ta redaktorka nespytala polonyho ze preco nekupili nizkopodlazne vozy ako by to urobil kazdy normalny clovek (ved predsa ked kupujem nove tak kupujem lepsie a modernejsie a nielen stare v novej karoserii...) ?
TV RTV: Nové autobusy v MHD už čoskoro!:
http://www.poslanec.sk/view.php?cisloclanku=2006042903
Nevíte někdo, kde bych našel na internetu nějaké fotky nových banskobystrických autobusů? Já o žádných nevím ?
Reply on: Kami #15959:
nemohol som to napísať ja, ale môžem plne súhlasiť 😃
Prednostka MsÚ Ing. Hýblová: "Jedná sa o určitý diktát":
http://www.poslanec.sk/view.php?cisloclanku=2006042902
Nové články:
=========

Prednostka MsÚ Ing. Hýblová:"trolejbusovú dopravu je forma, ktorá u občanov vyhráva":
http://www.poslanec.sk/view.php?cisloclanku=2006042901

S pozdravom
redakcia
Reply on: LUK #15955:
presnejsie ide o neschopnost SAD ZV ovladat EMtest, ktory by po prepojeni (nie zadarmo, ale urcite lacnejsie ako sada novych transparentov) vedel ovladat aj BUSE. 😛

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.