neodpustím si, pretože si za tým stojím, že vodiči ktorí robia bestujúcemu naschávly a nevedia o svojich povinnostiach vyplývajúcich zo zákona sú idioti a debili. ?
Aj ja prezentujem svoj názor o zvonení! ? Vyber si prerobený slávny výrok: " Zvoniť či nezvoniť........? Pohodlný cestujúci uvažuj! Ale pozor!!! Zastávka sa blíži!!! ?
Ale už dosť lebo ešte aj do konca sveta sa tu bude debatovať o zvonení na zvončekoch! ?
Typujem že ti odpíše niečo v zmysle takom že si mal použit tlačitko stop !... Ale nehajme sa prekvapit alebo sa nateba totalne vykašle lebo takých "stažnosti" tu bolo a ešte aj bude
Nie, este mi pekne odpise, lebo na to ma zo zakona povinnost ? Podstatne je tiez ze budem kontaktovat spravny organ, ktory snad po buducorocnych volbach dostane rozum.
čo keby sisi dvihol rit a išiel sa vozit tam autobusom ako si spomínal a vystupoval na tých najmenej používanych zástavkách a potom sa stažoval u dopravcu ? ktory si to prečita zasmeje sa a skonči to v koši ?
Ja som neobhajoval porušovanie zákonov, ja som len použil výrok neznámeho autora, ako paródiu! Nájdi si v slovníku!!! ? Ja som s tým IQ len poukázal na nevhodný, urážlivý a neslušný výrok pre toto fórum ?
Ak som ťa urazil tak mi prepáč! ?
Nevedel som že si svätec a pán dokonalý - predpisový!!! ?