Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: mirkobb #39970:
Prepac, ale toto je hlupy argument. Je to aj mestom vlastnena firma a ma informovat o tom co robi. V opacnom pripade maju ludia uplne pravo na nich "sypat hromy-blesky", kedze nevedia o co ide...
Dúfam, že ste sa už všetci ukľudnili a prestanete už na kompetetných z DPMBB "sypať hromy-blesky" kvôli prevádzkovaniu autobusov na trolejbusových linkách. Nie všetko je tu hneď možné publikovať, ja keď mnohí tu vedeli "o čo go"..?
Reply on: Majo #39958:
Je to možné.A ten opravovaný trolejbus s novým skeletom vyzerá ako 1526.
Reply on: Papyr #39956:
To nie je to isté.
Reply on: PIT #39886:
To načo treba "podchytávať" takú momotinu?
Reply on: PIT #39878:
Príležitostne v krčme možem vysvetliť, prečo som ten zákon nazval tak, ako som ho nazval, prečo je takéto ustanovenie zbytočné a kontraproduktívne a ako ho kedykoľvek úplne legálne obídem.
Reply on: Papyr #39956:
Mam pocit, ze v ponuke je ako Solaris Trollino 18 by Ostrava, tak aj Skoda 27 Tr Trollino by Plzen.
Reply on: Papyr #39955:
Ja možno neuverím ani potom...
Takuto dobru spravu som dlho nepočul ?. Toto mi spríjemnilo náladu a zlepšilo večer ? . Ale tak predstava ST III 18 (Škoda 2x Tr), poprípade nejakeho ineho moderneho trolejbusu trolejbusu (Len nie SOR TN 12, prosíííím ? ) v BB je krásna ?, a ešte ak by to bolo v našom bystrickom nátere, to by bol ešte k tomu pohľad ? .
Informácia o odkúpení zázemia TD od SAD BB aj na oficiálnej stránke mesta www.banskabystrica.sk

Čo sa týka 1508, ono je dosť diskutabilné považovať tento voz za GO, nakoľko GO nikdy nebola a už asi ani nikdy nebude dokončená. Aj tu v katalógu by podľa mňa mohla byť 1508 vedená ako vyradené vozidlo. Posledným GO vozom tak zostáva 1501.
Reply on: 810zssk #39959:
Do rúk DPMBB, ktorej 49 % vlastníkom je SAD Zvolen. Inak myslím si (a dúfam, že sa nemýlim), že bryndziari už konečne prestanú bojovať proti trolejbusom.

Re #39960 LUK: Takže pochopil som správne, 1508 čaká šrot? Inak podľa mňa je zošrotovanie ktorejkoľvek 15Tr nesprávnym krokom, keby ich ponúkli na odpredaj bratislavskému DP, ten by ich, myslím si, prijal. Prípadne nejakému inému mestu by sa mohli zísť na náhradné diely (napr. Žilina už za takýmto účelom kúpila jedno vozidlo z Chomutova-Jirkova).
Reply on: Majo #39958:
DPM mal prenajatých 25 vozov, údaje na imhd skresľuje 1508, ktorá DPM nepatrí a zrejme tomu paradoxne prvé GO vozidlo, ktoré po GO nenajazdilo ani meter... vivat kocúrkovo...
Reply on: Majo #39958:
Myslis tu zmluvu na zaklade ktorej sa trolejka dostala do ruk SAD ZV?
Reply on: Patriot #39941:
Takto ma už dávno nič nepotešilo. ?

Re #39938 aress: Ten rozpracovaný s modrožltým interiérom zas vyzerá na českobudějovický. Evidentne je na každej fotke iné vozidlo.

Re #39948 LUK: V článku sa píše, že od BBDS bolo odkúpených 25 trolejbusov. Doposiaľ si ich prenajímal DPMBB spolu 26. Z toho mi vyplýva, že jeden z nich pôjde do šrotu. Tipujem odstavenú 1522. Je tak? Mimochodom, veľká prehliadka 1508 sa už nikdy nedokončí?

Re #39957 810zssk: To nie je na základe sľubu, ale skôr podpisu zmluvy, ktorý jasne dáva najavo, že ľady sa konečne pohli. ?
Mne sa stracne pasi ako sa na zaklade jedneho slubu dokazete tesit. Pri tom Vam uz tolko krat nieco slubili a nedodrzali to..
Reply on: neoBB #39952:
Tomu sa dnes hovori Skoda 27 Tr Trollino 😃
Skoro som povolil srdcu jasat, ale pockam s tym do doby, ked uvidim na vlastne oci bud prvy NP trolejbus, alebo stavbu prvych metrov novej trate.
Reply on: neoBB #39950:
Tak, tak. Aj ja som sledoval tú reportáž. Musím povedať že je to poriadny skok od včera ?
Reply on: LUK #39948:
Podbrezova = srot?
ja chcem Solaris Trollino 18 AC III. generácie ?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.