a mam ten slubovany Robur 
k Ziline este doplnim, ze hodiny vo vozidlach a na oznacovacoch ukazovali vsetko mozne, len nie presny cas. Videl som aj cas 24:07 az 24:10
Na 4. mestskom zastupitelstve 12.3. hovoril s poslancami aj Igor Korniet. Vypocul si, ze preco nebolo dostatocne vysvetlovane ludom zvysenie cestovneho. "Dochodcovska lobby" zas chcela vediet preco sa zrusil vikendovy City bus (L100). Slubil napravu.
MHD ma denne 1808 spojov, 36 tbusov, 74 abusov a 288 zastavok.

k Ziline este doplnim, ze hodiny vo vozidlach a na oznacovacoch ukazovali vsetko mozne, len nie presny cas. Videl som aj cas 24:07 az 24:10

Na 4. mestskom zastupitelstve 12.3. hovoril s poslancami aj Igor Korniet. Vypocul si, ze preco nebolo dostatocne vysvetlovane ludom zvysenie cestovneho. "Dochodcovska lobby" zas chcela vediet preco sa zrusil vikendovy City bus (L100). Slubil napravu.
MHD ma denne 1808 spojov, 36 tbusov, 74 abusov a 288 zastavok.

Petik
Lacne listky (celodenny 32Kc!!!), kratke intervaly (aspon tej jednej linke co som nou isiel), to ano. Nikde tam nemali zapchy, takze aj elektricka isla rychlo. Dost vela elektriciek riadili zeny.
Ale ziadny kulturny sok som nezazil:)
Prvykrat som nazivo videl Solarisy. Esteticky je to mozno krajsie ako Citybus, ale stale niet nad klasicke vysokopodlazne Karosy.