Práve sme si so spolubývajúcimi pozreli sci-fi a mám Vám odkázať (teda asi hlavne Kamimu), že je to super a dobre sme sa zabavili ? . (Robím reklamu, kade chodím ? ).
Ja len doplním, že 955BC sa v sobotu pokazila na L22. Dojazdila síce až do večera, ale veľmi čudne jej hučala zadná náprava a dosť čudne tiež hučal motor, keď sa pohýňala zo zastávky - to bola jazda! Myslel som, že sa niekde v polceste rozpadne... a nakoniec dojazdila až do večera. Od nedele jazdí miesto nej 460AI.
Nie vsetci prispievatelia pochadzaju z BB, a ak si preklikavala aj ine fora..., tak si mohla zistit, ze sa tam vyskytuje aj rovnaki ludia.... teda prispievatelia, kt. prispievaju aj do BB, ale aj inde....maju skratka prehlad....
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
LUK