S Kamim sme prišli na dalšie zaujímavé veci. Na stránke www.sadbb.sk sa v zmenách od 1.1.2005 zastávka Severná uvádzala. Od 1.3.2005 tam neni. Isté je,že na zastávke Severná linka 90 zastavuje a je tam aj platný CP.
Tak teraz kto v tom má chaos? Dopravca my?
?
Tak teraz kto v tom má chaos? Dopravca my?
?
GabikBB
K tým ľuďom,ktorí stáli ďalej ako na prvom schodíku autobusu sa do uší nedostalo ani jedno slovo dotyčného šoféra.