Reply on: Ikarus WRC #7958:
Ja mi jasné veľa vecí, ale nie to, ze tak bohorovne dokážeš kritizovať vyjadrenie názoru niekoho iného ? K tým ľuďom,ktorí stáli ďalej ako na prvom schodíku autobusu sa do uší nedostalo ani jedno slovo dotyčného šoféra.
Danny
Podla toho, co hovoris, ta mala 90-ka isla zo Sasovej cca o 7:30, v case najvacsej spicky!!! ?