mimi: o tých zákrutách som predsa písal a keď križovatku v parku zablokuje auto odbočujúce vľavo, tak za ním stoja aj autá idúce vpravo, nie?
ja som bol v Bystrici v lete (jul ci august) a mili Bystricania sa o mna vzorne postarali, az som bol dojaty. Na oplatku som zase ponukol moznost prespania v Prahe dla lubovole, alebo sprevadzania po Presove v case, ked budem doma, ale zatial to nikto nevyuzil
Skutocne, pred cestou do BB sa treba ohlasit, malokde su taki prijemni hostitelia
mimi