"...najneskôr od začiatku februára bude linka 24 obnovená..."
Musíš však uznať, že je to pekná slovná kľučka. Nie je tam uvedené, že od 1.2. Začiatok februára môže pre niekoho byť kľudne až 7. (najbližší pondelok)
ak si nepochopil, tak clanok vysiel 1.2. 2005. Je v nom napisana veta medzi --citacia z clanku, na ktory odkazuje Valec--, toto som nemyslel ze treba vysvetlovat, ale takym ako ty, co citaju prvy prispevok v diskusii to treba teda asi vysvetlit, aby nemuseli dehonestovat SVOJE iq.
Co som tym teda myslel? Myslel som ze v dnesnom clanku je napisane, ze pan Handlovsky tvrdi, ze mu Snopko slubuje, ze od 1. 2. 2005 bude opat jazdit 24. Moja otazka, ze kto sa tou 24kou odviezol bolo myslene, ze kto sa DNES odviezol na slubenej 24, ktora mala podla slubov premavat uz ODDNES ...
pochopils? Ak nie, nechaj mail, vysvetlim ti to mailom, nech neotravujeme ostatnych
zrejme sa este nedohodli. Nejde len o linku 24 a preto kym nie je vysledok jednania, bolo by hlupe nieco rozhlasovat. Tie famy o obnoveni 24 predsa nesiri BBDS. Takze nie je o com informovat.
Je zvlastne ze mesto zakazdym vravi - slubili nam ... (predtym to bolo 15 Sk cestovne a zlavy bez dotacie)
Rad by som vedel kto take sluby dal, resp. cim boli podmienene. Som len ja taky krepy, ze to nechapem?
"kto sa uz s tou 24kou odviezol "
precitaj si toto svoju vetu znovu, porozmyslaj a ked si to nepochopil tak citaj znova. Ak to vobec nepochopis znamena to ze tvoje IQ je nizsie ako IQ hojdacieho konika. Mozno sa cudujes co to znamena. Vysvetlenie: 24 chodila odjakziva "prazdna" nikto ani len netusil ze taka linka "existuje" trosku zauvazuj ocom tocis.
--Nijako. Už v čase, keď sme petíciu dostali, sme mali prísľub od Banskobystrickej dopravnej spoločnosti, že najneskôr od začiatku februára bude linka 24 obnovená," povedal Peter Handlovský.--
No pekne sluby v dnesnom clanku takato blbost ...
? kto sa uz s tou 24kou odviezol
Pre boha tak toto už hraniči z maximálnou blbosťou.
Ludia maju práco byť informovaní čo sa deje v mhd. To je ako keby neinformovali o odchodoch autobusov! Porušujú tým základný princíp demokracie, právo na informácie!
adrive
No pekne sluby
? kto sa uz s tou 24kou odviezol