Včera mi spred nosa ušla 815AF, ale hneď za pár minút išla 349BJ. No najzaujímavejšie bolo, keď sme na zastávke "Lazovná" predbiehali pokazenú 815AF. ? Ako náhradu poslali 006AG, ktorá má tento týždeň voľno.
Dnes ráno L25: 034BM, 026AV.
034BM stála okolo 9-tej odstavená v kopci pod Sásovskou cestou. Bolo tam viacero áut aj policajti, tak neviem, čo sa dialo, ale na vozidle som nevidel nič.
Dnes ráno L25: 034BM, 026AV.
034BM stála okolo 9-tej odstavená v kopci pod Sásovskou cestou. Bolo tam viacero áut aj policajti, tak neviem, čo sa dialo, ale na vozidle som nevidel nič.
Kami
Pridali DPMK 78 miliónov, aby nezvýšil cenu lístka
Tohtoročnú dotáciu DPMK 434 miliónov korún schválili včera mestskí poslanci na návrh koalície KDH-DS a SDKÚ-OKS. Magistrát pôvodne navrhoval o 78 miliónov menej. Minulý rok dostal DPMK vyše 450 miliónov, ale z toho 387 miliónov od štátu, ktorý tento rok na košickú mestskú verejnú dopravu nedá v dôsledku fiškálnej decentralizácie ani korunu.
Predseda poslaneckého klubu KDH-DS Emil Kočiš zdôvodňuje pozmeňujúci návrh koalície tým, že nechceli, aby DPMK musel zvyšovať ceny lístka: "Košičanom sme už zvýšili o 100 percent daň z nehnuteľností, nechceme, aby platili viac aj na MHD. "
....
[14. 1. 2005]