Reply on: Majkl #6413:
...koľko majú plyňákov!?, pýtam sa preto , lebo náš primátor mi tvrdil, že náklad na km vo Zvolene je 31,-Sk, a ten náš sa mu vidí veľmi vysoký (42,60-Sk/km)...
Nemam s nimi ziadny kontakt.
A opäť mám viac chuti robiť ďalšie cestovné poriadky. ?
Petik