Re#6289:ja som zase starý Ikarus BC 99 92 Re#6310 karosa 948:no o tom že by sad bolo mestu by som trocha porozmýšľal ja som počul že mesto je zadlžené sadke za zľavy atď...,takže ked sa vrátime že za to môže králik máme z veľkej časti pravdu ďalej za to môže MsZ a trocha a sad bbds tak ked nemáš pravdu tak radšej nič nepíš a len čítaj!!!
.
Papyr
Lenze, pan Snopko, MHD v Banskej Bystrici bola KATASTROFALNA uz dlho-dlho pred zaciatkom roku 2005. To, co sa stalo po fislaknej decentralizacii, je uz len rana z milosti, ale tak ako rakovina, ani nepouzitelnost bystrickej MHD sa nezjavila zo dna na den. A mam dojem, ze za mnohe veci, ktorymi je MHD BB katastrofalna, nemoze mesto, ale SAD. Napriklad hlupe vedenie liniek, hlupa tarifa, sikana cestujucich atd. Nemate, ako vysoky cinovnik SAD BB, tiez ten dojem?