Reply on: sofer #6260:
Je fakt, že kažá strana má aj objektívny kúsok pravdy, ale zvyšných 95% pravdy hovorí o tom, že neplnením si svojich povinností a nedostatočnou realizáciu úloh vyplývajúcich zo zmyslu existencie oboch strán, naďalej dochádza k zásadnému zhoršovaniu mestského dopravného systému ako celku, čo pretrváva už dlhé roky. A rukojemníkmi a poberateľmi negatívnych dôsledkov sú obyvatelia a návštevníci mesta.
Delbit
BB bola vždy na 6. mieste v počte obyvateľstva. Niektorých to mýlilo, že v minulosti sa spomínala BA, KO a BB ako predstavitelia krajských miest a hl. mesta. Tu ale nejde o poradie. Smutné na tom je, že každoročne nám klesá počet obyvateľov a predpokladám, že o pár rokov padneme pod 80 tisíc. Príčina je v demografickom vývoji, ale aj v tom, že je veľký únik mladých ľudí mimo BB. Príčiny tu rozoberať nebudem. Dokonca aj na tomto diskusnom fóre sa nedávno rozprávali mladí ľudia, kde sa oplatí žiť a vypadnúť preč z BB. A to je veľmi smutné.