Reply on: sofer #6260:
Je fakt, že kažá strana má aj objektívny kúsok pravdy, ale zvyšných 95% pravdy hovorí o tom, že neplnením si svojich povinností a nedostatočnou realizáciu úloh vyplývajúcich zo zmyslu existencie oboch strán, naďalej dochádza k zásadnému zhoršovaniu mestského dopravného systému ako celku, čo pretrváva už dlhé roky. A rukojemníkmi a poberateľmi negatívnych dôsledkov sú obyvatelia a návštevníci mesta.
adrive
ad peticia. som zvedavy, ci to je len peticia za obnovenie 24ky, alebo sa bude hybat aj s dacim inym. Pretoze ak sa obnovi 24, zdrazie sa cestovne, ostatne linky ostanu tak ako su, tak sa vyriesilo podla mna velke how... akurat utichnu ludia, ktory dostali tu svoju 24ku nazad...