Luka na hrad ako by povedali hokejovi fanusikovia. Vsevedko zistil som podrobnejsie info o tych Zvolenskych autobusoch na bioplnyn. Citujem zo zmluvy medzi CSAD Zvolen a Stredoslovenske Vodarne a kanalizacie zavod 08 kanalizacie odstiepena prevadzka Cisticka odpadovych vod Rakytovce.zavazujeme sa spolocnosti Sad Zvolen,ze umoznime odber bioplynu za vopred stanovenych cenovych podmienok a umoznime pristup do objektu cisticky 4 vozidlam Sad za ucelom doplnenia pohhonnych hmot. Tak uz vies ze Zvolen mal 4 taketo autobusy,ktore jazdili na primestkych linkach.V sucasnej dobe uz nepremava ani jeden z nich a boli zosrotovane:-(
Kami
Aj Ing. Snopko je len vykonny pracovnik a dohodnut sa musia statutari mesta a BBDS.
Neviem ako podrobne studuje mesto uctovne doklady firiem ktore odvazaju odpad, cistia mesto, ci zabezpecuju ine sluzby pre mesto. Podla udajov prezentovanych v decembri (4,3 mil. km a naklady cca 180 mil. Sk) to vychadza na 42 Sk/km. Co je menej ako pri DP v BA, ci ZA.