ale bystricania sa topia vo vlastnej stave, kedze mali 2 sance si zvolit niekoho normalneho a nechceli. Treba povedat ze tu medzi tymi horami v bb ziju hroozne naivni ludia. A to som vravel este za 1 kralika. Len skoda ze v tej vlastnej komunistickej a naivnej stave topite aj zvysok mesta mila banskobystricka volicska zakladna!!! ?
a tretie na L9 516AI.
nie len ludia maju z toho bordel, ale aj soferi... kym som cakal na 25ku, ktora mala ist 6.16, dockal som sa jej az 6.26, ked isli naraz dve, jedna trochu plna, a druha viezla 5 ludi + vzduch...
bobo
Zrušiť 24 - z Fončordy sa do Sásovej tak akurát teleportujeme;
Zrušiť 10 - vysoko výnosné linky vzhľadom na počet nočných podnikov a študentov v týchto podnikoch boli nočné busy dosť zaplnené, hlavne tie okolo polnoci. Tu s najväčšou pravdepodobnosťou zaúradovala taxikárska lobby;
Poslať 34, 35 a 36 cez Uhlisko - od Lenina (nám. Slobody) zrejme nikto tými preplnenými busmi do Podlavíc necestuje, Ekonomická fakulta sídliaca v Parku zrejme svoj internát presunula z Triedy SNP niekde k Mičinej a študáci na internáty budú prichádzať tak maximálne z autobusovej stanice. Škoda že som nevidel tie xichty uzimených a ešte notne podnapitých mladých cestujúcich, keď študovali grafikon...
A to všetko za cenu 16 Sk za jazdu vo veľmi blízkej dobe (v BA majú 18 Sk za polhodinový prestupný lístok, cez víkendy 45 minútový).