Reply on: Žilinský Karosák #56311:
652CI stále stojí vo Zvolene, takže majú ešte jeden potenciálne pojazdný vrak k dispozícii
Ale teraz sa uvoľnia nejaké z TB liniek, takže si myslím, že nehrozí. Vie niekto, čo sa vodičovi stalo ? Mikrospánok?
lapo127