Včera som si bol prečipovať mhd kartu. Čo som si tak prečítal, tak som zistil, že by sa mi malo vytvoriť konto na mhdčkovom eshope, ale nemám tušenia ako sa tam prihlásim. Či to bude platiť len od októbra?

), že keď už im systém nekomunikuje s pokladňou či sa tam nedá fixne napísať číslo linky PAL názov konečnej. Lebo známy mi hovoril, že vnútorný display zastávok už ide. Kto vie čo na to chudák admin fb stránky
Však aj tak nič zaujímavé okrem neho nemajú vo svojej "zbierke" ak sa to teda dá tak nazvať...
ghostrider3000